Posiadamy własny, sprawnie działający transport samochodowy, oparty na ośmiu samochodach marki SCANIA, a także wypracowaną i ustabilizowaną współpracę z wieloma firmami transportowymi w regionie. Daje to możliwości świadczenia usług transportowych na terenie całego kraju. Sprawia, że ładunki przewożone przez naszą firmę dostarczane są ekspresowo do odbiorcy.

Świadczymy również usługi rozładunkowe wagonów z towarami sypkimi i na paletach, a także przeładunki towarów z wagonów szerokotorowych na wagony PKP. Wykonujemy także kompleksowo usługi rozładunkowe połączone z transportem na Bazy Materiałowe. Dzięki dużej wydajności posiadanych maszyn i wysokich kwalifikacji naszych pracowników prace powyższe wykonywane są sprawnie, bez zbędnych przestojów i tanio. W rejonie naszego działania od kilku lat zajmujemy się kompleksowo rozładunkiem połączonym z transportem na Bazy Materiałowe kruszywa, węgla, miału energetycznego, a także soli drogowej.

Wspólnie z firmą SOPOL podjęliśmy działalność sprzedaży miału energetycznego, a także węgla i koksu. Aktualnie posiadamy na stanie ca'1500 Mg miału energetycznego - import Rosja - Syberia o doskonałych parametrach technicznych. Odbiorcy bardzo chwalą sobie zakupiony u nas miał energetyczny, który charakteryzuje się bardzo dobrymi parametrami spalania, niską zawartością siarki i dobrą ceną. Wykonujemy również transport na adres odbiorcy skalkulowany po kosztach firmy.

Osoby kontaktowe
1. Transport, rozładunki, przeładunki towaru:

2. Sprzedaż miału energetycznego i węgla


Z ramienia B&J:

Ze strony firmy SOPOL:

email - milosz.solewodzinski@sopol.com.pl

“B&J” Spółka Jawna H. Borysiak T. Jahołkowski ul. Mełgiewska 18,

20-234 Lublin tel. (081) 745-08-68 fax. ( 081) 745-09-41